понеділок, 29 листопада 2021 р.

Постійно діючий семінар «Діти з особливими освітніми потребами в інклюзивному просторі»

24 листопада 2021 року в онлайн-форматі відбувся 8 вебінар з теми «Діти із складними порушеннями розвитку» постійно діючого семінару «Діти з особливими освітніми потребами в інклюзивному просторі» для педагогів та практичних психологів закладів освіти – дошкільної, загальної середньої, спеціальної – та навчально-реабілітаційних центрів, фахівців інклюзивно-ресурсних центрів.

У заході взяли участь 271 особи.


Упродовж заходу учасники обговорили ключові питання включення дітей із складними порушеннями розвитку в освітній простір. Завідувач та методисти ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти ДонОблІППО – Аліна Коваль, Галина Скворцова, Анжеліка Мельникова та Галина Сухарь – представили інформаційно-методичний блок.




Практичним досвідом роботи з дітьми із складними порушеннями розвитку щодо їх реабілітації, соціалізації, надання психолого-педагогічних і корекційно-розвивальних послуг (допомоги) поділилися педагоги Маріупольського навчально-реабілітаційного центру «Сонечко»: директор  Світлана Бабич, заступник директора з НВР Світлана Карпіна та вчитель-дефектолог Наталія Лисенко. Змістовну практичну діяльність представили фахівці Краматорського навчально-реабілітаційного центру «Гайок»: директор Раїса Мусієнко та заступник директора з НВР Світлана Кононенко.



Учасники семінару отримали корисну інформацію з питань включення дітей зазначеної категорії в освітній простір та практичні навички роботи з ними. Більш детально зупинилися на особливостях реабілітації, розвитку психічних функцій, емоційно-вольової сфери та стратегіях підтримки дітей із складними порушеннями розвитку в освітньому середовищі.


По завершенню вебінару педагогам було надано рекомендації щодо організації  навчальної діяльності дітей із складними порушеннями розвитку, підбито підсумки роботи в межах постійно діючого семінару «Діти з особливими освітніми потребами в інклюзивному просторі» та намічені плани щодо подальшої роботи.

Відеозапис трансляції вебінару доступний за посиланням: https://youtu.be/XXwPPirPs2M

Немає коментарів:

Дописати коментар